بیانیه حریم خصوصی

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

 

 شرکت آب و فاضلاب استان یزد، معتقد است اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد. بدین منظور این شرکت خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.

این شرکت براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/11/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

 

  چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

 

  در صورتی که شما بخواهید خدمتی را به صورت الکترونیکی دریافت نمایید و یا تمایل به ارسال نظرات و پیشنهادات خود به این شرکت داشته باشید ، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتی نظیر شماره پرونده ، نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، آدرس ، شماره همراه و....از شما دریافت می‌شود. در فرم‌های الکترونیکی صرف نظر از فیلدهای ستاره‌دار که بایستی تکمیل شوند ، اجباری در پر نمودن سایر فیلدها وجود ندارد. ( در برخی از خدمات نیاز به بارگذاری فایل اسکن شده شناسنامه ، کارت ملی و ... می باشد)

  لازم به ذکر است که هدف ما از دریافت این اطلاعات ، ارائه هر چه بهتر و سریع‌تر خدمات الکترونیکی به مشترکین می‌باشد.

 

  کاربرد اطلاعات جمع‌آوری شده

 

      اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت، ضمنا ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس  دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

 برخی کاربردهای اطلاعات جمع‌آوری شده به شرح زیر می‌باشد:

  •                ثبت درخواستها بدون حضور مشترک در شرکت
  •                ارسال کد پیگیری به شماره همراه ثبت شده
  •                تطبیق اطلاعات ثبت شده مشترک با اطلاعات موجود از سوابق مشترک
  •                تکمیل پرونده مشترک در شرکت آب و فاضلاب بدون حضور مشترک در شرکت
  •                دریافت آمارهای مختلف از کاربران و نحوه استفاده‌ی آن‌ها از سایت و خدمات آن
  •                دریافت نظرات و پیشنهادات مشترکین در خصوص عملکرد شرکت و واحدهای تابعه

 

فناوری‌های بکار گرفته شده در دریافت اطلاعات

 

این سایت جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می‌کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولاً بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می‌شود. از آنجایی که کوکی ها فاقد هرگونه داده‌ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس‌های کامپیوتری نبوده و لذا نمی‌تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت، قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیک شما را ندارد.

 

انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث

 

  شرکت آب و فاضلاب استان یزد خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد.

 

اطلاعات بیشتر

 

  ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در  پورتال  خود از سیاستهای امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم.این روشهای محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.

در بخش سایت های مرتبط ، پیوندهای  فعال به وب سایتهای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و کوکیهای مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایتها آنها را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت‌های سایت ارسال می‌کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده‌های احتمالی و ارسال پیام‌های ناخواسته از سوی دیگران شود.

 تاریخ ثبت : شنبه 16 اسفند 1399  
  آخرین به روزرسانی : چهارشنبه 27 اسفند 1399
 مدیر سیستم
 4322
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت آب و فاضلاب استان یزد می باشد

پشتیبانی : دفتر فناوری اطلاعات شرکت آب و فاضلاب یزد

DibaGroup (DCMS Prime)  |  Arvan