امروز شنبه, 6 خرداد 1396
به وب سایت اطلاع رسانی شرکت آب و فاضلاب استان یزد خوش آمدید...

پیام آب:

با نصب سایه بان بر روی کولر های آبی 10 الی 15 درصد در مصرف آب صفه جویی کنیم.              

 

 

شرکت آبفای یزد جدید ترین ویرایش گواهی نامه IMS را کسب کرد

آبفای یزد به عنوان اولین شرکت در بین شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور موفق به اخذ گواهی نامه IMS با ویرایش جدید استانداردهایISO9001 ،14001 گردید .  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : در جهاردهمین سال استقرار سیستم مدیریت کیفیت ، ممیزی سیستم های مدیریت کیفیت ، مدیریت زیست محیطی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای شرکت آبفای استان یزد با حضور ممیزان خارجی و مسئولین شرکت به مدت دو روز برگزار شد .

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آبفا گفت : نمایندگان شرکت گواهی دهنده با حضور در این شرکت و بررسی روند فعالیت ها ، صلاحیت های لازم در زمینه استقرار و  اجرای سیستم های ISOO9001:2015 ،  ISO14001:2015 و  OHSAS18001:2007 را مورد تایید قرار دادند .

علی جعفری اظهارداشت : این سیستم ها از سال 1381 در این شرکت استقرار یافته و در این دوره از ممیزی نیز هیچ موردی از عدم انطباق مشاهده نشد که بیانگر پویایی سیستم و نهادینه شدن آن در تمام امور می باشد .

جعفری افزود : این شرکت در راستای بکارگیری و بهبود و اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت ، 43 دوره ممیزی را پشت سر گذاشته و طی سال های گذشته بهبود چشمگیری در حوضه های مختلف انجام گرفته است و اکنون نیز به عنوان اولین شرکت در بین شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور موفق به اخذ گواهی نامه IMS با ویرایش جدید استانداردهای ISO9001 ،14001 گردید .

منبع خبر:

دیدگاه کاربران