امروز جمعه, 2 تیر 1396
به وب سایت اطلاع رسانی شرکت آب و فاضلاب استان یزد خوش آمدید...

پیام آب:

با نصب سایه بان بر روی کولر های آبی 10 الی 15 درصد در مصرف آب صرفه جویی کنیم.              

 

 

گردهمایی پرسنل واحد وصول مطالبات در شرکت آبفای یزد

گردهمایی پرسنل واحد وصول مطالبات با هدف تبیین جایگاه وصول مطالبات در شرکت با حضور مدیر عامل و جمعی از مدیران و معاونین شرکت آبفا برگزار شد .  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : علی اسلامی مدیر عامل در این گردهمایی  وظیفه ی پرسنل وصول مطالبات را بسیار حساس برشمرد و گفت : این کار نیاز به بردباری،صبر،ارتباط صمیمی با مشترک و ... دارد .

اسلامی بیان کرد : خدمت رسانی در حوزه ی آب بسیار اهمیت دارد چرا که آب مقدمه ی تمام عبادات است و اگر همه ی ما تلاش نکنیم و در خدمت رسانی کوتاهی شود باید در برابر خداوند پاسخگو باشیم .

وی خاطر نشان کرد : اطمینان داشته باشیم افرادی که در حوزه ی آب و فاضلاب فعالیت دارند اگر با خلوص نیت وظایفشان را انجام دهند خداوند در تمام ابعاد زندگی حمایتش می کند .

وی با اشاره به این که اکثر شهروندان قبوض آب خود را به موقع پرداخت می کنند افزود : مشترکین باید بدانند که پرداخت به موقع قبوض بحث شرعی و اخلاقی دارد .

مدیر عامل شرکت در پایان ، احترام گذاشتن به مشترکین ، داشتن آرامش ، مهربانی و ... را از ویژگی های مهم پرسنل در این حوزه دانست .

در ادامه این گردهمایی با حضور ابوالفضل آزادنیا روان شناس ، آموزش های تخصصی لازم در زمینه های چگونگی برخورداری از روابط عمومی بالا  ، برقراری ارتباط مؤثر با مشترکین و ... به پرسنل داده شد .

هم چنین در این گردهمایی پرسنل با مباحث تخصصی در حوزه ی حقوق نیز آشنا شدند .

در پایان این گردهمایی ، از چهار نفر از پرسنل برگزیده در حوزه وصول مطالبات  تجلیل شد .

منبع خبر:

دیدگاه کاربران